Yükleniyor
  • Çalışma Saatlerimiz: Pzt. - Cum. 08:30 - 17:30
0312 442 96 97 info@yekenergy.com
Gersan San. Sit. 2310/1 Sk. No:71 Yenimahalle/ANKARA

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

1999 yılında makine imalatı ve ısıtma sektöründe faaliyet göstermek üzere Ankara’ da kurulmuştur.
2014 yılından itibaren enerji sektöründe YEKENERGY İNŞAAT SU ARITMA TEKNOLOJİLERİ VE ENERJİ LİMİTED ŞİRKETİ unvanı altında bir çok projeye imza atmıştır. Özellikle Belediyelerimize yönelik MİKRO HES projeleri ile temiz su ve atık su konusunda da anahtar teslimi taahhütler ve müşavirlik hizmetleri vermektedir.
.

MİSYON

Yekenergy, Ülkemiz topraklarında yer altı ve yer üstü zenginliği olan su potansiyelini ortaya çıkarmak ve katma değer sağlamak yegane amacımızdır.

VİZYON

Dünyanın enerji profili değişiyor. Petrol ve doğalgaz rezervlerinin sınırlılığı ile birlikte sosyal ve çevresel etkenler, yenilenebilir enerji kaynaklarına olan ilginin yükselişinde önemli bir rol oynamaktadır. Diğer taraftan Türkiye’nin enerji ithalatındaki dışa bağımlılığı ve dünya genelindeki enerjiye olan talep artışı, yenilenebilir enerji sektöründeki yatırımları hızlandırmaktadır. Enerji Sektöründeki bu değişimler, sektörde çeşitli fırsatlar yarattığı gibi enerji sektöründeki yerleşik ve yeni şirketler için riskler de yaratmaktadır.

Firmamızın ulusal / uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye´nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmak.

https://i0.wp.com/www.yekenergy.com/wp-content/uploads/2017/11/yek-enerji-01.jpg?resize=470%2C320